Ağda mı? Jilet mi?

Ağda mı? Jilet mi?

Günümüzde birçok farklı tüy alma yöntemi olmakla birlikte; tüy almayı temelde tüyleri kökünden alan ve almayan yöntemler olarak ikiye ayırabiliriz. Ağda bantları ve roll on ağdalar tüylerin kökünden alınmasını sağlayan yöntemlerdir. Bu yöntemlerin en büyük avantajı ise tüylerin uzun süre çıkmaması yani uzun süre pürüzsüzlük sağlamasıdır.

Ağdanın kişide yaratabileceği histen dolayı bazı durumlarda jilet tercih edilebilir. Jilet; o an daha pratik ve acısız bir yöntem olarak görülse de tüylerin daha kalın, yoğun ve sert çıkmasına sebep olmaktadır. Öte yandan yalnızca 1 hafta sonra tüyler tekrar çıkacağı için yeniden uygulama yapmak gerekebilir. Sık jilet uygulaması yapmak ise ciltte tahrişe ve kesiklere neden olabilmektedir

Remove Care Ağda Bandı paketinin içeriğinde Ağda Öncesi Hazırlık Mendilleri bulunur. Bu mendiller özel formülü sayesinde ağda öncesi uygulama yapılacak bölgeye uygulandığında; ağdanın kişide yaratabileceği olumsuz hissi azaltır. Remove Care Ağda Bandı ile çok daha rahat ve konforlu bir ağda deneyimi yaşayabilir; uzun süren pürüzsüzlüğün keyfini çıkartabilirsiniz. Farklı cilt ve tüy tipleri için geliştirilmiş Remove Care Ağda Bantları’nı mutlaka deneyin!

Daha hızlı bir çözüme ihtiyacınız olduğu anda da Remove Care Tüy Dökücü Krem tam size göre! Sadece 6 dakikada istenmeyen tüylerinizden kurtulabilirsiniz; hem de kesiksiz ve tahrişsiz! Remove Care Tüy Dökücü Krem essence guard teknolojisi sayesinde aktif tüy dökücü krem kokusu içermez. Üstelik jilete göre tüyleri daha köke yakın alır ve daha uzun süren pürüzsüzlük sunar. Hızlı ve güvenli bir şekilde tüylerinizden kurtulmak için Remove Care Tüy Dökücü Krem ile mutlaka tanışın!