Tablet Ağda Hakkında Bilinmeyenler?

Tablet Ağda Hakkında Bilinmeyenler?

Tablet Ağda diğer sir ağdalar gibi ısıtılarak kullanılan bir ağda türüdür. Sir ağda genellikle evlerde kolay depilasyon kullanımı için uygundur. Sir ağdalar genellikle doğal reçineler veya birleşimlerinden üretilir.

Boncuk ağdaların aksine Remove Care Sir Ağda Tableti kullanım miktarı kolayca ayarlanabilir şekilde üretilmiştir. Ağdanın tablet şeklinde olması; ağda yapılacak bölgeye göre ısıtılması gereken ağda miktarının kolayca belirlenmesini sağlar. Remove Care Sir Ağda tableti için tavsiye edilen kullanım miktarı yüz, koltukaltı ve bikini bölgesi için birer adet; kollar için dört adet; bacaklar için ise beş adet ağda tabletidir. Remove Care Sir Ağda Tableti, ağda bezine ihtiyaç duyulmayan kullanımı sayesinde pratik bir pürüzsüzlük deneyimi sağlar.

Remove Care Sir Ağda Tableti bir cezve yardımıyla ocakta veya fırında sıcaklığı tavsiye edilen seviyeye getirilir. Ağda kalın, bal benzeri bir kıvama gelene kadar tamamen erimesine izin verilir. Eşit ısınmayı sağlamak için ara sıra karıştırılır.

Ağda daha geniş bir alanda uygulanmadan önce, sıcaklığını kontrol etmek ve herhangi bir yan etki göstermediğinden emin olmak için cildin küçük bir alanında test edilir. Bir spatula kullanılarak, uygulanmak istenen bölgeye kalın bir tabaka halinde, tüylerin uzama yönüne doğru uygulanır. Katmanın kolayca kavranacak kadar kalın olduğundan emin olunması önemlidir. Parmaklara yapışmayacak şekilde soğuması ve biraz sertleşmesini beklenmelidir. Ağda soğuyup sertleştiğinde, ağdanın kenarını parmaklarla kavranır ve tüylerin çıkış yönünün tersine doğru hızla çekilir. Acıyı azaltmak için ağdanın cilde paralel olarak çekilmesi önerilir.

Ağda yapılmak istenilen tüm alan temizlenene kadar küçük bölümler halinde uygulamaya devam edilir. Remove Care Tablet Ağda’nın 4 hafta süren etkisinin keyfini çıkarın. Ağda sonrası, ağda kalıntılarını gidermek ve cildi yatıştırmak için Remove Care temizleme mendili kullanılması önerilir. Remove Care temizleme mendili haricinde hindistancevizi yağı, bitkisel yağlı losyon ya da ayçiçek yağı da ağda kalıntılarını ciltten gidermeye yardımcı olacaktır.

Ağda sonrası bakım için diğer makalelerimizden faydalanabilirsiniz.